Učenici Tehničke škole osvojili sva tri odličja!
Autor: Tanja Kolar Janković, 26. 9. 2012.

Kastav,

20.-22. rujna 2012.

M. Bukovčan, D. Zubić, G. Živković, prof., K. Templar

Učenicima naše škole, kao i njihovom mentoru, u najljepšem će sjećanju zasigurno ostati 5. nacionalna izložba mladih inovatora i izložba tehničkog stvaralaštva mladih.

Marljiv i predan rad učenika i mentora nagrađen je na najljepši mogući način. Osvojili su sva tri odličja!!!

Zlatno odličje osvojio je učenik Mario Bukovčan, 4.e radom PLC- promjena smjera vrtnje istosmjernog motora.

Učenik Dinko Zubić, 4.e osvojio je srebrno odličje radom Prenosivi napojni uređaj, a Kristijan Templar, 4.e radom Solarni fotonaponski sustav osvojio je brončano odličje.

Za ovaj izniman uspjeh trojice učenika zaslužan je i mentor Grga Živković, dipl. ing.

Više o radovima možete pročitati ovdje!

Iskrene čestitke!