Obavijest učenicima i nastavnicima

Sukladno Godišnjem planu i programu rada škole, u utorak, 15.5.2012. u Kazalištu Virovitica bit će za učenike Tehničke škole prikazana predstava POLJA MAŠTE, redatelja Mirana Kurspahića., koja je nastala u suradnji Kazališta Virovitica s Dječjim kazalištem iz Dubrave.

„Polja mašte su predstava koja potvrđuje da svakodnevna borba protiv korupcije, gluposti i manipulacije ipak nije besmislena i da donosi rezultate. Kad nam već stvarnost nije bajkovita, neka se barem mašta naruga gluposti.“ (Jasen Boko).

Predstava započinje u 11,30 sati te ćemo stoga toga dana nastavu održavati u blokovima prema sljedećem rasporedu zvonjenja:

1. blok 7.45 – 8,45 (kratko zvono u 8.15)
  2. blok 8.50 – 9.50 (kratko zvono u 9.20)
  3. blok 10.00 – 11.00 (kratko zvono u 10.30)

Sredinom svakoga bloka kratko zvono će označiti promjenu učionica i razrednih knjiga u razredima gdje sati nisu blokovima.

Razredi medicinskog usmjerenja, ako su u mogućnosti, također mogu doći u Kazalište.

S učenicima u Kazalište idu njihovi razrednici.