Ovaj mjesec: 1983

Održan kviz znanja o EU
Autor: Tanja Kolar Janković, 9. 5. 2012.

U Slavonskom Brodu održan je 8. svibnja 2012. kviz znanja o EU.

VIDRA Agencija za regionalni razvoj Virovitičko-podravske županije u suradnji s Upravnim odjelom za društvene djelatnosti Virovitičko-podravske županije, Europskim domom Slavonski Brod i ostalim partnerima provodi projekt Cro start- aktivnosti u vezi s približavanjem vrijednosti EU ciljnim grupama projekta: mladima, poduzetnicima i poljoprivrednicima. Projekt je financiran iz IPA EU INFO programa 2010.

Jedna od aktivnosti je i kviz znanja o EU koji će prikazivati  TV Slavonski Brod.

Našu su školu predstavljale učenice 3.m2 razreda Rea Bijuk i Ana Maria Mikić pod vodstvom mentorice Suzane Đebro, dipl. oecc. te osvojile 3. mjesto.

Čestitamo!

Rea Bijuk i Ana Maria Mikić