Dan sjećanja na žrtvu Vukovara
Autor: Tanja Kolar, 18. 11. 2011.

Učenici Tehničke škole pridružili su se obilježavanju sjećanja na žrtvu Vukovara.

Hrvatski sabor 18. studenoga proglasio je Danom sjećanja na Vukovar- kao spomen dan na tragediju cijeloga jednog grada koji je svoju patnju i herojsku obranu utkao u hrvatsku slobodu i neovisnost. Učenici Tehničke škole kupili su lampione te su se zajedno s ravnateljem Ivanom Kućanom, prof. uputili u Vukovarsku ulicu, zapalili ih duž ceste i na taj način obilježili 20. obljetnicu sjećanja na žrtvu Vukovara, njegovih branitelja i stradalnika u Domovinskom ratu.

NEKA NAŠE SVIJEĆE ZAJEDNO SVIJETLE ISKAZUJUĆI SVIMA NJIMA DUBOKO POŠTOVANJE I ZAHVALNOST!