Obavijest učenicima!
Autor: Tanja Kolar Janković, 17. 6. 2011.

Obavijest za učenike koji su pristupili polaganju državne mature!

Učenici koji su pristupili polaganju ispita državne mature imaju pravo prigovora na rezultate državne mature.

Rok za podnošenje prigovora počinje 26. lipnja 2011. u 23.59 sati.

Rok za podnošenje prijava istječe 28. lipnja 2011. u 23.59 sati.

Prigovori se podnose školskom ispitnom povjerenstvu koje će razmotriti prigovor, donijeti odluku i mišljenje o opravdanosti prigovora te ga proslijediti u NCVVO.

Učenici koji NISU obranili završni rad do 30. lipnja, a POLOŽILI su ispite državne mature u ljetnome roku, NE MOGU dobiti potvrdu o položenim ispitima državne mature, sve dok ne obrane završni rad za što im je rok 31. kolovoza 2011.

Učenicima koji ne obrane završni rad do 31. kolovoza 2011. poništavaju se svi položeni ispiti državne mature.

Učenici koji su polagali ispite državne mature, ali nisu položili sve obvezne predmete mogu u jesenskome roku polagati SAMO one predmete koje nisu položili u ljetnome roku. Ne polažu ponovno sve ispite, osim ikoliko žele popraviti ocjenu.