Uspjeh učenika na državnom natjecanju iz strojarstva 2011.- nove tehnologije
Autor: Tanja Kolar, 17. 5. 2011.

Nikola Horvat, Zdravko Blažević, prof. i Antonijo Lekšić

Na državnom natjecanju iz novih tehnologija u području strojarstva, našu su školu predstavljali učenici  ANTONIJO LEKŠIĆ  i NIKOLA HORVAT (4. S) koji su se izborili za državno natjecanje na međužupanijskom natjecanju u Slavonskom Brodu 25. veljače 2011. godine.

Učenik ANTONIJO LEKŠIĆ natjecao se u kategoriji Dizajniranje pomoću računala- AutoCAD i zauzeo je 3. mjesto, odnosno brončanu medalju, dok je učenik NIKOLA HORVAT bio peti iz područja rada CNC tehnologije-tokarenje. Njihov mentor bio je Zdravko Blažević, dipl. ing. strojarstva.

Više o natjecanju pročitajte ovdje, a slike pogledajte ovdje!

Čestitamo Antoniju, Nikoli i njihovom mentoru!!!! yes