Državna smotra radova iz elektrotehnike i računalstva
Autor: Tanja Kolar, 9. 5. 2011.

Učenik Martin Filipović, 4.e svoj je rad MicroLogix 1100 kontroler (mentor Grga Živković, dipl. ing. el.) predstavio na Državnoj smotri radova iz elektrotehnike i računalstva. Državna je smotra održana 5. i 6. svibnja 2011. u Crikvenici, a izložena su 22 rada iz 10 županija. Cilj je ove smotre usavršavanje znanja i vještina u obrazovnom sektoru elektrotehnike i računalstva, poticanje kreativnosti učenika, stjecanje novih spoznaja i uspostavljanje partnerskih odnosa s gospodarstvom i visokim obrazovanjem.

Čestitamo!!!

Ostale fotografije pogledajte u foto- galeriji!