Ovaj mjesec: 1973

Rezultati Županijskog prvenstva ŠSD- a u košarci
Autor: Tanja Kolar Janković, 27. 2. 2020.

U srijedu, 12.2.2020. u sportskoj dvorani OŠ Ivane Brlić-Mažuranić u Virovitici, odigrano je Županijsko prvenstvo školskih sportskih društava u košarci za mladiće srednjih škola.

U prvoj utakmicu učenici naše škole pobijedili su Strukovnu školu Virovitica. U drugoj i trećoj utakmici izgubili su od Gimnazije Petra Preradovića Virovitica i Srednje škole Stjepan Ivšić Orahovica, te su na kraju zauzeli treće mjesto u ukupnom poretku.

Za Tehničar su igrali:  Roko Ključec, Branimir Denić, Roko Čerepinko, Gabriel Ivšić, Luka Moslavac, Mišel Ivanović, Filip Turković, Hrvoje Matanić, Jakov Vlainić, Karlo Jakupec i David Bunjevac.

Čestitamo ekipi i mentoru Mateju Smiljancu!