''Apostoli'' prvaci Prvenstva Tehničke škole u futsalu
Autor: Tanja Kolar Janković, 16. 12. 2019.

U petak, 13. prosinca 2019., u dvorani Tehničke škole, održano je četvrto po redu polufinale, a zatim i finale Prvenstva Tehničke škole u futsalu.  Od devet prijavljenih ekipa iz gotovo svih usmjerenja, četvero najuspješnijih plasiralo se u polufinale, a to su ekipe: Agrgati (2. elektro), Fazani (1. šumara), Apostoli (3. strojara) i Rozzi (3. šumara). Nakon odigranih polufinalnih utakmica do finala su stigli Agrgati i Apostoli, dok su se za treće mjesto borili Fazani i Rozzi. Rezultate možete vidjeti u priloženoj tablici, a mi čestitamo Apostolima koji su postali ovogodišnji prvaci!

Zahvaljujemo svim učenicima (bivšim i sadašnjim) koji su sudjelovali u organizaciji i provedbi natjecanja te pohvaljujemo sve ekipe za korektno sportsko ponašanje!

rezultat

1. polufinale