Izvannastavne aktivnosti - školski zbor, volontiranje u COOR-u i Skloništu za životinje Virovitica
Autor: Tanja Kolar Janković, 28. 10. 2019.

Svi učenici koji su zainteresirani za školski zbor (pjevači i svirači), volontiranje u Centru za odgoj obrazovanje i rehabilitaciju Virovitica te Skloništu za životinje Virovitica, mogu se javiti do četvrtka, 31. listopada nastavnicama Gabrieli Tomljanović i Irini Striji. Ako u razredu postoji više zainteresiranih učenika za određenu aktivnost, napravite popis te ih predajte nastavnicama. Napominjemo kako se volontiranje u skloništu za napuštene životinje odnosi na učenike starije od 16 godina. Mlađi mogu sudjelovati samo uz pratnju roditelja. Uskoro ćemo imati i sastanke vezane uz aktivnosti pa pratite mrežnu stranice škole i naravno, prijavite se u što većem broju.  Veselimo se zajedničkom druženju i suradnji!

Gabriela Tomljanović i Irina Strija,

nastavnice  stranih jezika