Malonogometni turnir
Autor: Tanja Kolar Janković, 28. 10. 2019.

Od 24. do 31. listopada 2019. traju prijave ekipa za malonogometni turnir koji će se odigravati neradnim subotama Tehničke škole od 8 do 12 sati, ovisno o broju prijavljenih ekipa. Budući da uskoro započinje energetska obnova dvorane Tehničke škole, ove godine nismo u mogućnosti organizirati turnir kao do sada, tako da se prijaviti  mogu samo ekipe iz Tehničke škole Virovitica.
Jednu ekipu čini jedan razred (npr. 1. šumara, 3. strojara, itd.), a u jednoj ekipi mogu biti najviše 2 učenika iz nekog drugog razreda.  Jednu ekipu čini najviše 10 učenika.

Igra se 4+1.

Ekipu prijavljujete nastavnicima TZK-a u papirnatom obliku. Ostale informacije ćete dobiti kada se sazna točan broj prijavljenih ekipa.

Prijavite se u što većem broju!

Mirna i Matej Smiljanec,
                                                                                nastavnici TZK-a