Ambienta 2019.
Autor: Tanja Kolar Janković, 19. 10. 2019.

U petak, 11. listopada, učenici 1. i 4. razreda drvodjeljskog tehničara dizajnera posjetili su Ambientu - međunarodni sajam namještaja, unutarnjeg uređenja i prateće industrije.
Učenici su imali priliku vidjeti dizajnerske primjerke hrvatskih i inozemnih proizvođača namještaja, a posjetili su i Art Fair - izložbu umjetničkih djela renomiranih inozemnih i domaćih umjetnika i galerista, slikara, kipara i fotografa.  Osim toga, sajam je bio iznimna prilika za  upoznavanje s ostalim proizvodima od drva za unutarnje i vanjsko uređenje te strojevima za drvnu industriju.

J. Fijala, dipl. ing.