Ovaj mjesec: 2005

Obilježavanje Dana kruha
Autor: Tanja Kolar Janković, 15. 10. 2019.

U četvrtak, 17. listopada 2019.,  obilježit ćemo Dane kruha i zahvaliti na svim plodovima zemlje. Drugi će nastavni sat biti skraćen i završit će u 14.30. Svi učenici će sa svojim predmetnim nastavnicima doći u hol škole gdje će biti održana kratka priredba nakon koje ćemo svi zajedno jesti ono što ćemo i donijeti.

Kako bi obilježavanje prošlo u što ljepšem i bogatijem duhu, molimo sve učenike i nastavnike (koji su u mogućnosti) da za četvrtak pripreme domaće proizvode poput kruha, peciva, kiflica, kolača i sezonskog voća te ih po dolasku ostave u zbornici nastavnicama hrvatskoga jezika. Ti će proizvodi biti izloženi u holu, a nakon priredbe ćemo ih svi zajedno konzumirati. Treći nastavni sat započet će u 15.05.

Nadamo se da ćemo i ove godine donijeti duh zajedništva i kušati domaće slastice vrijednih ruku mama i baka.  Naravno, učenici koji budu doprinijeli obilježavanju, bit  će i nagrađeni ocjenom iz hrvatskoga jezika. wink