Leon Ivančić - buduća zvijezda underground trap glazbe
Autor: Tanja Kolar Janković, 10. 10. 2019.

Leon Ivančić maturant je 4. e razreda i zapravo se ne razlikuje previše od svojih vršnjaka osim po jednom- strasti za glazbom. Naime, svira gitaru već  11 godina te je nezaobilazna karika u školskom zboru, a odnedavno se bavi i produciranjem glazbe. Prije nekoliko tjedana pobijedio je na Instagram natjecanju Underground Trap Music čiji je cilj promoviranje hrvatskih underground trap artista. Među 32 natjecatelja iz Hrvatske, baš je njegova pjesma vrlo eksplicitnog naziva Dropam Taj Dmt  bila najbolja.  Pjesma,  koju je sam napisao uglazbio i naposljetku otpjevao,  govori o  nemilosrdnoj i opasnoj strani života - drogi.

Već se godinu dana aktivno bavi produciranjem glazbe i kako kaže time bi se volio baviti i u budućnosti. Želimo mu puno sreće i uspjeha u daljnjem radu te pregršt dobrih pjesama i nagrada! smiley