Ovaj mjesec: 1952

Zbogom, školo do jeseni
Autor: Tanja Kolar Janković, 17. 6. 2019.

U četvrtak, 6. lipnja 2019., održana je tradicionalna manifestacija ''Zbogom, školo do jeseni'' na kojoj su proglašeni najbolji učenici osnovnih i srednjih škola Virovitičko - podravske županije.  Kulturno - umjetnički program u organizaciji OŠ „Vladimir Nazor“ Virovitica obilovao je pjesmama i plesom, a naša je škola, također, imala čast sudjelovati u programu. Školski zbor otpjevao je pjesme Stay with me i All of me  uz glazbenu pratnju profesora Luke Mlinarića te učenika Leona Ivančića i Manuela Kolaka. Ovim putem zahvaljujemo učenicima zborašima koji su ove školske godine odradili sjajan posao.

Nagradu za najučenika Tehničke škole Virovitica osvojio je Matej Marović - učenik 4. elektrotehničara koji je  sve četiri godine prošao s odličnim uspjehom i uzornim vladanjem. Osim toga, Matej je sudjelovao na školskim i županijskim natjecanjima iz više predmeta na kojima je pokazao svoju marljivost, volju i želju za znanjem. Čestitamo Mateju i želimo mu puno uspjeha na maturi!

Nagradu za sportska postignuća osvojio je i Mario Bošnjaković koji je prije nekoliko tjedana postao prvak Hrvatske na 800 metara u konkurenciji učenika srednjih škola. Čestitamo Mariju! I naposljetku, čestitamo svim učenicima i nastavnicima koji su ove školske godine ostvarili uspjeh na županijskim, državnim i ostalim natjecanjima!