Uljepšavanje okoliša područne škole u Pčeliću
Autor: Kristina Golubić, 20. 1. 2011.

U sklopu školskoga projekta koji učenici i profesori šumarskog usmjerenja Tehničke škole Virovitica provode već nekoliko godina, učenici drugog razreda šumarskog tehničara s prof. Davidovićem i stručnim učiteljem Ž. Bartulovićem ozelenili su prostor područne škole u Pčeliću. Lijepo vrijeme u mjesecu siječnju pružilo je priliku da uljepšaju prostor oko novoizgrađene osnovne škole. Biljke koje su posađene uzgojene su u školskom rasadniku Tehničke škole pa je tako uspjeh ove akcije još veći!

Više fotografija možete pogledati ovdje!