Otvoreno prvenstvo SŠ u futsalu - polufinale i finale
Autor: Tanja Kolar Janković, 2. 4. 2019.

U četvrtak, 4. travnja 2019., od 15.00 sati, u dvorani Tehničke škole Virovitica, igrat će se polufinale Prvenstva sa sljedećim rasporedom utakmica:

4. ELEKTRO - 4. KOMERCIJALISTI (15.00 - 15.20)

4. STROJARA - OLDHAM (15.30 - 15.50)

Utakmice za 3. mjesto i finale, odigrat će se isti dan od 16.35 sati. Pozivamo sve zainteresirane učenike, nastavnike i ostale da dođu navijati za svoje favorite. Taj će se dan nastava u Tehničkoj školi održavati po redovitom rasporedu, ali svi učenici koji žele gledati utakmice mogu zamoliti predmetne nastavnike te zajedno (učenici i predmetni nastavnik) doći na tribine 5. i 6. školski sat.

Svi ste dobrodošli!

Matej Smiljanec, prof.