Županijsko prvenstvo SŠ u rukometu za djevojke
Autor: Tanja Kolar Janković, 21. 2. 2019.

U srijedu, 20.2.2019. godine, u dvorani Tehničke škole Virovitica održano je županijsko prvenstvo SŠ u rukometu za djevojke. Od 5 prijavljenih ekipa na natjecanju  su sudjelovale sljedeće ekipe: ŠSD Gimnazija, ŠSD Tehničar i ŠSD Victoria. Naše su  djevojke u prvoj utakmici koja je i odlučivala o prvaku županije izgubile od ŠSD Gimnazija rezultatom 22:18. Drugu utakmicu su pobijedile ekipu ŠSD Victoria rezultatom 19:13 i tom pobjedom osvojile drugo mjesto. Pehar za osvojeno drugo mjesto primila kapetanica Lea Jurišić.

Učenice koje su sudjelovale na natjecanju su: Tamara Hudoletnjak, Danijela Jaković,Sandra Stjepanović, Matea Jambrušić, Marija Medved, Androniky Mandić, Lea Jurišić, Mia Šiljković i Idora Alimehaj.

Čestitamo učenicama i mentoru  Mateju Smiljanecu!