Školsko natjecanje iz vjeronauka 2019.
Autor: Tanja Kolar Janković, 1. 2. 2019.

U srijedu, 30. siječnja 2019. održano je školsko natjecanje iz vjeronauka. Natjecanje je bilo ekipno. Prvo mjesto zauzela je ekipa 2.r. medicine u sastavu: Sabina Kasumović, Martina Sertić, Josipa Matić i Josipa Ivić s ukupno ostvarenih 89 bodova od mogućih 400. Drugo mjesto pripalo je ekipi 1.r. medicine (Vanesa Biro, Lea Jurišić, Lorena Lukšec, Klara Medved) s ostvarenih 75 bodova. Treće mjesto zauzela je ekipa 3. r. drvodjeljski tehničar-dizajner (Maja Farkaš, Nedjeljko Vrnavić, Nikola Zalović, Josip Mađarević). U prvoj ekipi najbolja je bila Sabina Kasumović (31 bod), u drugoj ekipi Vanesa Biro (29 bodova), a u trećoj Maja Farkaš (22 boda). Prva ekipa predstavljat će školu na međužupanijskom natjecanju u Požegi 4. 3. 2019.

Hvala svima na sudjelovanju.

Antun Radić, prof.