Školsko natjecanje iz matematike 2019.
Autor: Tanja Kolar Janković, 1. 2. 2019.

U ponedjeljak, 28. siječnja 2019., u našoj je školi održano školsko natjecanje iz matematike. Sudjelovalo je 22 učenika koji su se natjecali u B kategoriji - sve srednje škole osim prirodoslovno-matematičkih gimnazija.

U 1. razredu najbolji uspjeh je postigao Noa Ristanović iz 1.E, a drugi je bio Karlo Marić iz 1.MT.

U 2. razredu najuspješniji je bio Lovro Dijaković iz 2.E, a drugo mjesto je zauzeo Lovro Zahanek iz 2.RTS.

U 3. razredu je na prvom mjestu Karlo Jakupec iz 3.E.

U 4. razredu prvo mjesto dijele Toni Biondić i Ante Furlan iz 4.RTS, a drugo mjesto je zauzeo Robert Bedeković iz 4.E.

Zadatci su i ove godine bili standardno teški te su učenici postigli prilično malo bodova. Nadamo se da ćemo unatoč tome imati predstavnike na županijskom natjecanju kojem smo domaćini.

V. Hižman-Tržić