Školsko natjecanje iz engleskog jezika
Autor: Tanja Kolar Janković, 28. 1. 2019.

U srijedu, 23. siječnja 2019., održano je školsko natjecanje iz engleskoga jezika.  Ukupno 18 učenika iz 2. i 4. razreda pristupilo je ispitu, a možemo se pohvaliti i odličnim rezultatima. Učenik Karlo Varga (2. E) osvojio je prvo mjesto u kategoriji drugih razreda sa 46 od mogućih 60 bodova.  Vedran Grgesina (2. RTS) postigao je drugi najbolji rezultat sa 43 boda, dok je Luka Emanuel Blažević (2. E) treći sa 41 bodom.  Vrlo blizu najuspješnijima je i Luka Moslavac (2. E) koji ima 40 bodova.

U kategoriji četvrtih razreda najbolji rezultat postigao je Matej Petrović (4.SRT) koji ima 31 od mogućih 60 bodova. Drugo mjesto zauzeo je David Grgur (4.SRT) sa 29 bodova, dok je trećeplasirani Mihael Holi (4.E) sa 28 bodova.

U tablici je popis svih natjecatelja. Čestitamo svim učenicima na postignutim rezultatima i nadamo se da će najbolji biti pozvani na županijsko natjecanje.

Priloženi dokumenti:
POPIS_UCENIKA_ZA_SK._NATJECANJE.docx (16.68 KB)