Učenici trećih razreda uživali u zagrebačkom Adventu
Autor: Tanja Kolar Janković, 15. 12. 2018.

U srijedu, 12. prosinca, učenici trećih razreda posjetili su zagrebački Advent.  Prvo su u Arena centru kupili nove odjevne kombinacije, igrali igrice i okrijepili se u restoranima.

Obilazeći Muzej iluzija svatko je pronašao nešto za sebe. Anti-gravity soba, Ames soba, Soba ogledala, kao i zbunjujući  eksponati  ovjekovječeni su u mnogobrojnim fotografijama. Mnogi su se uhvatili u koštac s eksponatima, pa su neriješene zagonetke riješili po povratku kući (sami sebi zadali domaću zadaću).

Slobodno vrijeme proveli su u razgledavanju trgova i ulica te uživali u blagdanskom ugođaju i uvjerili se zašto je zagrebački Advent tri godine bio najljepši na svijetu. Mirisi  blagdanskih delicija i ritmovi blagdanskih pjesama mnoge su potaknuli da uživaju u pravoj zimskoj čaroliji u Ledenom parku. Prepuni pozitivnih dojmova, pomalo umorni i sneni,  vratili su se svojim kućama. (iv; foto: vht)