Posjet KBC-u Zagreb i Adventu
Autor: Tanja Kolar Janković, 11. 12. 2018.

U srijedu, 5. prosinca, učenici 4. razreda i 5. medicine posjetili su Zagreb. Učenici 4. i 5. M posjetili su Kliniku za dječje bolesti Zagreb, a glavna sestra Klinike ih je povela u obilazak cijele bolnice. Za to vrijeme strojari i šumari zabavljali su se u Arena centru igrajući igrice, obilazeći dućane i odmarajući se u kafićima.

U Muzeju iluzija svatko se fotografirao barem jednom. Anti-gravity soba, Ames soba, Soba ogledala i ostali eksponati, zabavili su sve, čak i one najskeptičnije. Slobodno popodne učenici su iskoristili za šetnje po zagrebačkim trgovima koji izgledaju impresivno. Neki su stigli još i u šoping, neki su pogledali film u najbližem kinu dok su neki nailazili i na poznate „face“. Na kraju, zajednička fotografija s Trga bana Jelačića pokazuje kako je dan bio veseo i ispunjen, baš kako i priliči ovom blagdanskom ugođaju.