Ovaj mjesec: 1986

Posjet školi Dráva Vȍlgye u Barcsu
Autor: Tanja Kolar Janković, 16. 1. 2018.

U sklopu projekta INTERREG V-A-HUNGARY-CROATIA CO-OPERATION PROGRAMME 2014-2020 učenici i nastavnici Tehničke škole posjetili su 15. siječnja 2017. školu Dráva Vȍlgye u Barcsu. Projektom „Zaboravljene šumske voćkarice“ povezane su dvije škole, iz Hrvatske i Mađarske, koje će ukazati na značaj i važnost očuvanja zaboravljenih šumskih voćkarica. Naši domaćini su nam pokazali i prezentirali što su sve napravili te što planiraju napraviti do kraja projekta. Uz zanimljivosti koje smo tamo vidjeli i naučili, bila je to prilika da se učenici dviju škola pobliže upoznaju, razmjene iskustva i druže. (D.D.)