Državno natjecanje "Schola medica"
Autor: Tanja Kolar, 8. 5. 2017.

Na državnom natjecanju učenika srednjih medicinskih škola“Schola medica“ 2017. godine koje je održano u Medicinskoj školi Osijek od 24. do 26 travnja, našu je školu predstavljala Martina Modrić, učenica četvrtog razreda srednje medicinske škole u Virovitici. Državno natjecanje sastojalo se od pisane provjere stručnog-teorijskog znanja koje uključuje 60 pitanja te usmenog, tj.praktičnog zadatka. Iz cijele  Hrvatske sudjelovalo je 18 medicinskih škola, a učenica Tehničke škole Virovitica Martina Modrić osvojila je 6. mjesto sa 74 boda.

Čestitamo učenici Martini Modrić i njenoj mentorici Duški Mžik, bacc.med.techn. na postignutom uspjehu .