Kad se male ruke slože
Autor: Ivana Vlaisavljević, Tanja Kolar, 11. 4. 2017.

Povodom nadolazećih blagdana učenici 2. razreda-smjer medicinska sestra/tehničar opće njege  i 2. razreda - smjer strojarski računalni tehničar Tehničke škole Virovitica posjetili su Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Virovitica. Darivali su svoje drage prijatelje prigodnim slatkišima. Druženje su nastavili u kreativnoj  radionici ukrašavajući  pisanice, izrađujući zečiće od recikliranih materijala i pretvarajući vunu u pom pom ukrase novih oblika i dimenzija .  U ugodnom društvu kreirali su zanimljive i originalne ukrase koji će im uljepšati  Uskrs.

Na kraju, ponosni na svoje kreacije,  zajednički su se fotografirali i dogovorili za ponovni susret.