Tehničari na 16. Festivalu matematike

Ekipa GIGA

U ponedjeljak, 9. svibnja dvije ekipe Tehničke škole sudjelovale su na ekipnom natjecanju učenika osnovnih i srednjih škola “ Ekipa za 5 +” u sklopu 16. Festivala matematike u Puli, i ove godine online.

U kategoriji srednjih strukovnih škola naša ekipa GIGA S (učenici 1. i 2. razreda) u sastavu:

Damjan Pažin i Dino Slobodnjak iz 2. E te Ivica Marković i Matej Bračun iz 1. E zauzela je 12. mjesto od 16 ekipa.

Ekipa TERA S (učenici 3. i 4. razreda) u sastavu: Noa Ristanović i David Bobo iz 4. E te Mihael Mežnarić i Dominik Povrženić iz 3. E zauzela je 7. mjesto od 8 ekipa.

Ekipa TERA S

Ukupno je sudjelovalo 96 ekipa iz 30-tak srednjih škola i centara izvrsnosti iz cijele Hrvatske.

Pohvaljujemo naše učenike za sudjelovanje i ostvareni rezultat.