Obavijest - UPISI
Autor: Tanja Kolar, 11. 7. 2021.

Kandidati, koji su stekli pravo upisa objavom konačnih ljestvica 10. srpnja u 12:00 sati, uz upisnicu, obvezno dostavljaju i dodatnu dokumentaciju koja je uvjet za upis u srednju školu.
Svi osobni podatci i ocjene te rezultati i dodatni bodovi kandidata postignutih na natjecanjima iz znanja i na sportskih natjecanjima su uneseni u sustav NISpuSŠ te ih kandidati ne trebaju dostavljati pri upisu u srednje škole.

Dodatna dokumentacija obuhvaća:

- liječničku svjedodžbu medicine rada, koju učenik dostavlja pri upisu ili, iznimno, kada u trenutku upisa nije u mogućnosti dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada, pri upisu dostavlja potvrdu obiteljskog liječnika
- dokumente kojima se ostvaruju dodatni bodovi za upis (osim rezultata natjecanja iz znanja i sporta koji su vec uneseni u sustav).

Upisi u 1. razred u Tehničkoj školi Virovitica su od 12. do 14. srpnja 2021., 8:00-12:00 sati na glavnom ulazu u školu, uz pridržavanje svih važećih epidemioloških mjera (dezinfekcija ruku, nošenje maske).

Kandidati koji u srednju školu ne dostave upisnicu te potrebnu dokumentaciju, gube pravo na upis i upućuju se na jesenski upisni rok.