Gabriela Lukić pobjednica natječaja Knjiga mi je lijek!
Autor: Tanja Kolar, 26. 4. 2021.

Za učenike Tehničke škole povodom Noći knjige otvoren je natječaj Knjiga mi je lijek! u kojem su učenici pozvani na kreativnost u snimanju kratkog videozapisa osobnog dojma, razmišljanja, objašnjenja, čitanja ulomka ili inspirativnog citata iz knjige koju bi kao lijek „prepisali“ drugima. Želja je bila učeničku pozornost usmjeriti na knjigu koja se u ovim izazovnim vremenima pokazuje kao utjeha i lijek te ih potaknuti da koriste tehnička znanja i vještine koje koriste i u online nastavi. Najbolji su učenici (Gabriela Lukić, Karla Lončarić, Dominik Mežnarić i Katja Damjankov)

nagrađeni naslovima za mlade koje je donirala nakladnička kuća Školska knjiga d. d.,

ali i slatkim zalogajima koje im je uručio ravnatelj Ivan Kućan, prof. uz poruku da nastave čitati i uživati u knjigama.