Obilježili smo Međunarodni dan matematike i Dan broja π
Autor: Tanja Kolar, Vlatka Hižman-Tržić, 16. 3. 2021.

Na natječaj povodom obilježavanja Međunarodnog dana matematike i Dana broja 14. ožujka odazvalo se 10 učenika.

Najuspješnijim je proglašen rad Lane Poljak iz 1. M, 2. mjesto dijele Lana Ivoš iz 1.Š i Goran Vlaisavljević iz 2. MT, a 3. mjesto dijele Mihael Baivić iz 2.MT te Lorena Jambrušić, Valentina Đorđević i Teodora Tašić iz 1. M.

Najuspješniji učenici su za svoje kreativne zadatke s brojem pi nagrađeni skromnim poklonima, a vrijedne učenice iz 1. M uredile su pano u holu škole svojim plakatima i posterima. Izložen je i prošlogodišnji izvrsni rad učenika Ante Matića iz 4. E.  (V. Hižman - Tržić, prof.)