Školsko natjecanje iz matematike
Autor: Tanja Kolar, 20. 2. 2021.

(https://images.app.goo.gl/jy3XNNfdxvh4BMFJ8)

U srijedu, 17. veljače 2021., u našoj je školi održano školsko natjecanje iz matematike. Sudjelovalo je samo 6 učenika koji su se natjecali u B kategoriji - sve srednje škole osim prirodoslovno-matematičkih gimnazija.

U 1. razredu je prvo mjesto i najviše bodova od svih natjecatelja postigao Damjan Pažin  iz 1.E, drugo mjesto je osvojio Adrian Vedriš iz 1.E, treća je bila Nika Ban iz 1.M, a četvrti je bio Antonio Ivić iz 1.E.

U 2. razredu jedini se natjecao Mihael Mežnarić iz 2.E.

U 3. razredu ove godine nismo imali niti jednog natjecatelja.

U 4. razredu jedini je zadatke rješavao Mislav Ros iz 4.E.

Svih pet hrabrih učenika i jedna učenica zaslužuju pohvalu jer su se, bez dodatnih priprema koje nije bilo moguće organizirati, „usudili“ rješavati zadatke koji se velikim dijelom ne rade na redovnoj nastavi.

Posebno čestitamo Damjanu Pažinu koji bi mogao proći na županijsku razinu natjecanja.                                                                                                                                                                                               V.Hižman-Tržić, prof.