Radna akcija u školskoj kantini
Autor: Tanja Kolar Janković, 19. 10. 2020.

U petak,  16. listopada, učenici 2.  MHT i 3. M u suradnji s našim školskim majstorima očistili su prostor kantine i na taj način pokrenuli obnovu starog i dotrajalog prostora koji će, nadamo se, uskoro zasjati novim sjajem. Dečki su iznijeli sve izbijene pločice i dotrajali namještaj, a djevojke su pomele cijeli prostor tako da je sve spremno za daljnje radove – obnovu zidova i stropa te umetanje stolarije.

Bilježnice i knjige nakratko su zamijenili  rukavicama, lopatama, tačkama i metlama, a prema njihovim dojmovima nije im nimalo žao. wink Čitavu akciju nadgledao je ravnatelj koji je zahvalio učenicima na pomoći i još jednom ponovio da će kantina uskoro biti otvorena. smiley