Organizacija nastave od srijede, 18. ožujka
Autor: Tanja Kolar Janković, 17. 3. 2020.

sukladno novonastaloj situaciji, od srijede, 18. ožujka 2020. započet ćemo s nastavom u virtualnim učionicama. Svi ste se do sada već trebali sa svojim CARNet identitetom prijaviti u sustav Office 365, Teams, da bismo vas mogli evidentirati u virtualnim razredima. Nastava će se od srijede odvijati prema važećem rasporedu nastavnih sati, odnosno predmetni nastavnici će vam nastavne materijale i zadatke prilagati u virtualne učionice. Aktivnosti u virtualnim učionicama trebate izvršavati tijekom dana jer ćete možda imati teškoća u pristupu internetu ili dijelite uređaj s nekim. Tijekom dana će se evidentirati vaše aktivnosti u virtualnoj učionici i neaktivnost će se morati opravdati kao izostanak. Predmetni nastavnici će redovito pratiti vaše aktivnosti vezane uz izvršavanje zadataka, ali ih u sljedeća dva tjedna neće brojčano ocjenjivati. Također vas molimo da se u virtualnom okruženju ponašate primjereno, odnosno vrijede ista pravila kao i u učionici. Što znači da učenici za neprimjerene oblike ponašanja mogu snositi posljedice.

Sve obavijesti bit će redovito objavljivane na mrežnoj stranici škole.