Autor: Tanja Kolar, 23. 1. 2020.

U subotu, 25. siječnja 2020., radi nadoknade nastavnih dana nastava će se održavati prema RASPOREDU SATI PRIJEPODNEVNE SMJENE ZA PONEDJELJAK TE PREMA RASPOREDU ZVONJENJA ZA PONEDJELJAK.

4. i 5. razred medicinska sestra/tehničar opće njege također održavaju nastavu prema rasporedu za ponedjeljak, u prijepodnevnoj smjeni, budući da nemaju vježbe na odjelima.

Nastavnici koji prema rasporedu nastavnih sati imaju i 7. sat, mogu ga održati u skraćenom trajanju do 13.00 sati.