Božićna priredba
Autor: Tanja Kolar, 26. 12. 2019.

U petak, 20. prosinca, održana je tradicionalna božićna priredba koju su pripremili članice i članovi zbora Tehničke škole. Učenici su tako pod vodstvom nastavnika Luke Mlinarića odsvirali Fly Me To The Moon, a zbor je održao kratki božićni koncert  i tako razveselio sve nastavnike i učenike koji su nakon nastave odlučili pogledati priredbu. Učenice Antonela Jospović i Androniky Mandić pročitale su bajku Kositreni vojnik i podsjetile na važnost dobrote, ljubavi, nježnosti i tolerancije. Ravnatelj Ivan Kućan također je pozdravio sve prisutne i svima poželio sretan Božić i novu 2020. godinu.