Ovaj mjesec: 2001

Best in English
Autor: Tanja Kolar Janković, 3. 12. 2018.

U petak, 30. studenoga  2018., održano je međunarodno online  natjecanje ''Best in English''  na koje se već tradicionalno prijavljujemo i ostvarujemo vrlo dobre rezultate.  Ukupno 18 naših učenika iz svih smjerova rješavalo je zadatke čitanja i slušanja s razumijevanjem te gramatike koristeći se računalom i slušalicama. Maksimalan broj bodova bio je 122. Rezultati će biti objavljeni za otprilike mjesec dana, a najbolje pojedinačne rezultate postiglo je sljedećih 11 učenika: Mihael Holi (93 boda), Matej Petrović (81 bod), Maks Blažičević i Vedran Grgesina (78,5 bodova), Karlo Varga (77,5 bodova), Luka Emanuel Blažević (74 boda), Idora Alimehaj (73,5 bodova), Matej Krunić (72 boda), Leonardo Gal (71,5 bodova) te Marko Fent i Leon Ivančić (69,5 bodova).  Ostali učenici koji su sudjelovali na natjecanju su: Valentino Bišćan, David Grgur, Nikola Stjepanović, Kristijan Barbir, Antonio Vuković, Petar Telišman i Marko Zelenbrz.

Učenici su zaključili da je ovogodišnji test bio teži nego proteklih godina, ali su svejedno zadovoljni svojim rezultatima. Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali i nadamo se da što boljem ukupnom rezultatu.