Obilježen 3. Europski tjedan vještina stečenih u strukovnom obrazovanju
Autor: Tanja Kolar Janković, 9. 11. 2018.

U utorak, 6. studenoga 2018., u Strukovnoj školi Virovitica obilježen je 3. Europski tjedan vještina stečenih u strukovnom obrazovanju  i to pod nazivom ''Otkrij svoje talente''. Sve srednje škole Virovitičko-podravske županije koje obrazuju učenike za strukovna zanimanja predstavile su svoja umijeća, vještine i posebnosti. Tako su se predstavili i učenici Tehničke škole. Medicinari su mjerili razinu šećera u krvi te krvni tlak, a šumari su javnosti  predstavili svoje šumske zbirke. Elektrotehničari i mehatroničari pripremili su mini radionice dok su drvodjeljski tehničari-dizajneri izložili vlastite radove. Učenici vole sudjelovati u ovakvim događanjima jer žele pokazati svoj rad i trud koji ulažu u svoje buduće zanimanje, stoga zahvaljujemo našim učenicima koji su nas lijepo i dostojno predstavili.