Profesori Maja Ivanušić i Zdravko Blažević proslavili odlazak u mirovinu
Autor: Tanja Kolar Janković, 16. 10. 2018.

U petak, 12. listopada 2018. profesorica hrvatskoga jezika Maja Ivanušić i profesor strojarske grupe predmeta Zdravko Blažević, nakon gotovo 40 godina aktivnoga rada, proslavili su odlazak u zasluženu mirovinu. Ravnatelj Ivan Kućan čestitao je i zahvalio profesorima na suradnji, trudu i zalaganju tijekom svoga djelovanja u Tehničkoj školi. Profesori su također izrazili zahvalnost ravnatelju, ali i kolektivu na lijepoj suradnji i druženju tijekom svih ovih godina. Naglasili su važnost i plemenitost posla kojeg su odrađivali srcem i činjenicu da će zauvijek ostati učitelji, bez obzira na svoj status. Ipak, biti učitelj nije zanimanje, već životni poziv.

Našim dragim umirovljenicima želimo da svoje slobodno vrijeme iskoriste za ono što vole i u čemu uživaju. Neka im svaki dan bude ispunjen ljubavlju i nježnošću onih koje vole. I povrh svega želimo im obilje zdravlja, puno smijeha i pokoju suzu radosnicu!