Ovaj mjesec: 1995

Učenici Tehničke škole na ''Virovitica 1234… doživjeti stotu''
Autor: Tanja Kolar Janković, 19. 4. 2018.

U nedjelju, 15. travnja, učenici naše škole sudjelovali su na već tradicionalnoj utrci ''Virovitica 1234 … doživjeti stotu'' i pritom postigli zavidne rezultate. Maja Farkaš (2. D) osvojila je 4. mjesto u svojoj kategoriji, dok su njezini razredni kolege Gabrijel Glumpak i Andi Slijepčević osvojili 6., odnosno 7. mjesto. Mario Bošnjaković (2.Š) osvojio je izvrsno treće mjesto.  Čestitamo našim  učenicima i mentorima iz Atletskog kluba Virovitica, čiji su aktivni članovi i naši učenici! Već u subotu članovi Kluba trče Kros Sportskih novosti u Zagrebu, a naše boje branit će: Mario Bošnjaković, Andi Slijepčević, Emanuel Smutni i Maja Farkaš. Želimo im puno sreće i uspjeha! (G.T.)